Bahçelievler’e ithal, ‘Usta’ başkan yardımcısı atandı

Sarıyer Belediyesi Eski Belediye Başkan Yardımcısı Ali Usta, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

15 Temmuz Hain Darbe girişimi gecesi Borsa İstanbul önünde, eşiyle birlikte darbeci askerler tarafından kurşunlanarak gazi olan Sarıyer Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Ali Usta, Bahçelievler Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde de (İBB)  çeşitli görevlerde bulunan Ali Usta’nın resmen göreve başlayacağını Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, 2020 yılı Aralık ayı belediye meclis toplantısında duyurdu. 30 yıllık belediyecilik ve yerel yöneticilik tecrübesine sahip olan yeni Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcı Ali Usta, görevine başladı.

EMLAK VE İMARDAN SORUMLU

‘Emlak ve İmar’dan sorumlu olacak olan yeni Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Usta, Bahçelievler’de ikamet etmiyor. Evli ve aslen Trabzonlu olan Usta’nın Bahçelievler’e atanmasında Trabzonlu siyasetçilerin etkin rol oynadığı iddia edildi.

3 thoughts on “Bahçelievler’e ithal, ‘Usta’ başkan yardımcısı atandı

  1. Bahçelievler in nüfus olarak 5.sırada Bahçelievler e katma değer olarak 1.sırada Trabzon luların olduğu bir ilcede Trabzonu bir başkan yardımcısı atanması isabetli bir karar olmuştur. Görevinde başarılar dilerim

  2. Sarıyer de partiyi bitiren,sonra Beyoğlu’nda kadir topbaşla kavga edip 2 sene başkan Yardımcılığı yapan,12,13 yıldır bankamatik memurluğu yapan ,İbb de aktif çalışmayan,Çatalca da başkan Yardımcısı Başkana zorla yapılan ama başkanın ben bu adamla çalışmam dediği biri,eşini aldatıp gayri meşru yaşayan,sırf lobi ile buraya atanması çok yazık ,bunca yıl uzak kalmış belediyeden biri,sırf Trabzonlu diye atanıyor,emri vaki olsa da Bahçelievler Başkanı kabul etmemeliydi…daha da sayılır ama olan partiye oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button